Nový rok 2009
1. Leden 2009
Tak tu máme nový rok. Rok 2009

Uvidíme co nám přinese, ale doufejme, že bude zas o něco lepší než ten minulý. V roce 2008 se toho mnoho nestalo - stalé stejná práce (již druhým rokem programátor Seznam.cz), stále stejný miláček (již nějakým rokem Věra Nováková), stále stejné auto (již druhým rokem Ford Focus), stále stejné bydlení (již druhým rokem podnájem v Praze), v podstatě se nestala žádná klíčová událost, ani milník mého života. Krom teda jedné věci ato, že jsme začali řešit vlastní bydlení.

A jak to vůbec vypadá s baráčkem? Mno to by mne také zajímalo. Dle smlouvy, už by měl být dnes hotov, ale bohužel není. Firma ISOBAU na nás celkem kašle, neboť od posledně se toho příliž nezměnilo:-( . Ale né, že by firma vůbec nepracovala, jen se věnuje ostatním barákům. Místo toho, aby dodělali jeden, druhej, třetí, ... tak udělají na jednom kus, na druhém kus, na třetím, ... a úplně zbytečně se to vleče. No tak snad do konce ledna, kdy jim pak začne bežet penále, to bude hotové. V pondělí se pokusíme domluvit schůzku s jednatelem firmy Martinem Hýkou a pojedem na barák hodit čiháka, jak se co hnulo a co schází...

A co jsem vůbec dostal letos k vánocům? No bylo toho hodně:-) Vzhledem k tomu, že mi odešel notebook, tak jsem ji koupil nové pc. Tentokrát desktop - quad corového intela, full hd 22" monitor, solidní grafiku, ... no třeba kdybych někdy začal hrát hry:-D Dále jsem dostal zimní koženou bundu s kožíškem:-), nějaké oblečení a kosmetiku od ženy a spolu jsem si koupili HTPC. Z toho mám asi největší radost:-) Jemu věnuji asi vlastní příspěvek.

Co se týče silvestra, tak toho jsme oslavili na chatičce u kamaráda*drink*. Oslava to byla velmi bujará a myslim, že bylo hodně špatně všem, což se projevilo na záhadných kruhách v trávě kolem chaty:-D Ale všichni přežili a to je hlavní:-)

A moje novoroční předsevzetí? Asi trochu skoncovat s devastací mého těla. Sice jsem stále docent (<100 kg), ale sám cítím, že je potřeba začít něco dělat a zmenšit ozdobný tukový prstenec. Takže jsem se rozhodl, že pro začátek končím s pivem a veškerým alkoholem, postupně s chipsama, sladkostma, hambatejma s hranama, atd... Sám nevěřím, že skoncuju se vším, ale kdyby alespoň s pětinou, tak budu rád:-) No a až budem v baráčku, tak bych taky zas rád začal cvičit. Takže buďto koupím nějaký posilovací stroj, možná i boxovací pytel na uklidňování:-) , nebo pokud bude ve Velkých Prilepech nějaké fitko, tak bych začal chodit tam.

Tak to je asi vše, snad jen schází popřát všem to nejlepší do nového roku a ať je rok 2009 tím šťastným rokem! (v což osobně doufám neboť by mě měli čekat 2 milníky mého života a to vlastní dům a svatba. Pak už jen první dovolená v Jugoslávii, zahraniční vůz a už jen samá pozitiva a sociální jistoty;-) ).
Vánoce
18. Prosinec 2007
Vánoce jsou tu,

a my jsme nemohli zůstat pozadu, koupili jsme jedličku a trochu předčasně už jsme ji nazdobili:-)


Film Halloween
12. Prosinec 2007
Tak sme byli včera se ženou zase jednou v kině. Vybrali jsme horor Halloween.

Palace cinemas měl akci, týden filmy za pade...no to se rozumí, že socky toho využili a už při stoupaní po schodech bylo jasný, že v kině bude trochu víc lidí, než když dáte za trochu kultury 3x víc.

Tak sme si vystáli frontu, na užasnou 3. řadu (socky pitomí zabrali všechny dobrý pozice). Asi nemusím popisovat jak suprově se sedí v tak nízké řadě, když vzhlížíte na plátno vzhůru jak na boha a titulky čtete jak když sledujete průjezd formule 1 na cílové rovince:-/

No takže když vynecháme okolnosti kulturního zážitku, tak film byl docela pecka. Jak jsem psal byl to horor a já bych řek, že takový opravdový. Člověk je tak nějak zvyklý i v hororech na to, že nakonec dobro zvítězí na zlem, a ti hodní přežíjí. Tady ne:-)

Hrdinou filmu je psychopat, který si od mládí libuje v zabíjení. Nejprve začal s křečkama, kočkama, poté zabil spolužáka ve škole a tím to tak nějak začalo.

Na halloween však nakrmí svoje libido trochu víc. Udělalo se mu tak nějak smutno, a že nevíte na koho si vzpomněl?:-) No jo na svoji rodinu. A tak svýho tátu omotal izolepou a podříznul mu krk. Přítele svoji sestry umlátil basebolovou palkou, svoji sestru (mimochodem moc libová s pěknýma prsíčkama:q) ubodal nožem. Svoji matce nic neudělal, jelikož zrovna dělala striptérku v baru:-) Po týto synáčkovo akcičce, ho policie zavřela, ale po 17 letech utekl z vězení a začal pořádnej mazec...

Film byl hezky natočenej (hlavně ženské obsazení), půl filmu sedíte se zatajeným dechem, no a občas se leknete až si krůpnete:-) Takže hodnotím za 1
Začínám blogovat :-)
2. Prosinec 2007
A tak jdu s dobou a otvírám si svůj blog:-)

Tak tohle sem já*drink*
a tohle jsou moji miláčci (Nelinka a Věruška):-*<< Na začátek < Novější články | 1 | 2 | 3 |

Copyright © 2007-2021 Josef Kyrian, designed by Luke