Film Krvavý valentýn 3D
8. Červen 2009
Po dlouhé době kino opět nabídlo něco zajimavého:-) Tentokrát horor a to v 3D podání...

Již dlouho jsem se chystal podívat se do 3D kina, bohužel jediná možnost byla navštívit imax s nabídkou svých převážně přirodovědných filmů:-/ Ovšem nedávno Palace Cnemas přišlo s prvním, podle mne revolučním (nebo evolučním), 3D celovečerním filmem.

V dnešní době, kdy má půlka domácnosti metrovou plasmu a vysokorychlostní internet, k chození do kina nás nic moc nenutí ani neláká. Ovšem třetí rozměr je něco co doma jen tak mít nebudeme (počítám tak min 8 let) a pokud bude přibývat filmů natočených v 3D tak podle mne kino opět získá další příznivce.

No a co ten Krvavý valentýn 3D? Vzhlem k vow efektu obsah filmu ani není důležitý:D Teda né, že by film byl špatný, to určitě ne, ale polovinu času jsem se spiš kochal jak je to udělané. Opravdu vůbec jsem nečekal, že to bude tak dobré! 3D efekt je opravdu, ale opravdu moc dobrý. V jedné scéně vrah mrsknul krumpáč "do publika" a řek bych, že nebyl v sále nikdo kdo necuknul hlavou;-)

Cena filmu je o něco vyšší než běžně, ale opravdu to stojí zato. Zbývá už jen doufat, že filmový průmysl půjde tímto směrem, abychom si za pár let zas mohli udělat radost novou krabičkou do obýváku:D

<< Na začátek < Novější články | 1 | 2 | 3 | Starší články > Na konec >>

Copyright © 2007-2021 Josef Kyrian, designed by Luke