Nový rok 2009
1. Leden 2009
Tak tu máme nový rok. Rok 2009

Uvidíme co nám přinese, ale doufejme, že bude zas o něco lepší než ten minulý. V roce 2008 se toho mnoho nestalo - stalé stejná práce (již druhým rokem programátor Seznam.cz), stále stejný miláček (již nějakým rokem Věra Nováková), stále stejné auto (již druhým rokem Ford Focus), stále stejné bydlení (již druhým rokem podnájem v Praze), v podstatě se nestala žádná klíčová událost, ani milník mého života. Krom teda jedné věci ato, že jsme začali řešit vlastní bydlení.

A jak to vůbec vypadá s baráčkem? Mno to by mne také zajímalo. Dle smlouvy, už by měl být dnes hotov, ale bohužel není. Firma ISOBAU na nás celkem kašle, neboť od posledně se toho příliž nezměnilo:-( . Ale né, že by firma vůbec nepracovala, jen se věnuje ostatním barákům. Místo toho, aby dodělali jeden, druhej, třetí, ... tak udělají na jednom kus, na druhém kus, na třetím, ... a úplně zbytečně se to vleče. No tak snad do konce ledna, kdy jim pak začne bežet penále, to bude hotové. V pondělí se pokusíme domluvit schůzku s jednatelem firmy Martinem Hýkou a pojedem na barák hodit čiháka, jak se co hnulo a co schází...

A co jsem vůbec dostal letos k vánocům? No bylo toho hodně:-) Vzhledem k tomu, že mi odešel notebook, tak jsem ji koupil nové pc. Tentokrát desktop - quad corového intela, full hd 22" monitor, solidní grafiku, ... no třeba kdybych někdy začal hrát hry:-D Dále jsem dostal zimní koženou bundu s kožíškem:-), nějaké oblečení a kosmetiku od ženy a spolu jsem si koupili HTPC. Z toho mám asi největší radost:-) Jemu věnuji asi vlastní příspěvek.

Co se týče silvestra, tak toho jsme oslavili na chatičce u kamaráda*drink*. Oslava to byla velmi bujará a myslim, že bylo hodně špatně všem, což se projevilo na záhadných kruhách v trávě kolem chaty:-D Ale všichni přežili a to je hlavní:-)

A moje novoroční předsevzetí? Asi trochu skoncovat s devastací mého těla. Sice jsem stále docent (<100 kg), ale sám cítím, že je potřeba začít něco dělat a zmenšit ozdobný tukový prstenec. Takže jsem se rozhodl, že pro začátek končím s pivem a veškerým alkoholem, postupně s chipsama, sladkostma, hambatejma s hranama, atd... Sám nevěřím, že skoncuju se vším, ale kdyby alespoň s pětinou, tak budu rád:-) No a až budem v baráčku, tak bych taky zas rád začal cvičit. Takže buďto koupím nějaký posilovací stroj, možná i boxovací pytel na uklidňování:-) , nebo pokud bude ve Velkých Prilepech nějaké fitko, tak bych začal chodit tam.

Tak to je asi vše, snad jen schází popřát všem to nejlepší do nového roku a ať je rok 2009 tím šťastným rokem! (v což osobně doufám neboť by mě měli čekat 2 milníky mého života a to vlastní dům a svatba. Pak už jen první dovolená v Jugoslávii, zahraniční vůz a už jen samá pozitiva a sociální jistoty;-) ).

<< Na začátek < Novější články | 1 | 2 | 3 | Starší články > Na konec >>

Copyright © 2007-2021 Josef Kyrian, designed by Luke