Vlastní bydlení - VII. - Konečně do banky
27. Srpen 2008
Tak zase po dlouhé době se něco hnulo...:-)

V pondělí 25. jsme přijeli na domluvenou schůzku do Velkých Přílep. Tam už na nás čekal jednatel firmy Isobau. Cílem schůzky bylo získat konečně dokumenty pro banku, abychom si mohli vyřídit úvěr.

Je to zvláštní, už 4 měsíce jednáme ohledně domku, řešímě individuální požadavky, podle nichž firma přizpůsobuje dům, ale ještě od nás neviděli ani korunu a nemají ani jistotu, že hypotéku dostaneme. Nevím jestli je to dobře, nebo špatně nebo jak to vlastně je*dontknow*

Inu každopádně teď jsme konečně udělali pokrok. Firma nám dodala výpis z katastru nemovitostí, snímek katastrální mapy, finální rozpočet a fotky stavby, jak banka chtěla. S těmito dokumenty jsme zašli za naším oblíbeným pracovníkem v ČSOB v Praze na Andělu. Oblíbený píši úmyslně, jelikož pán je opravdu ochotný a co je hlavní - zdá se, že všemu výborně rozumí a vyvolává v nás naprostou důvěru.

Pán nás, jako vždy, s ochotou přijal a bez nutnosti objednat se předem jako býva zvykem v ostatních bankách. Co mě ale překvapilo - on si nás dokonce pamatoval (ačkoliv jak jsem již psal, bylo to již 4 měsíce co jsme spolu mluvili naposled). A nejen to, on si dokonce pamatoval o jaký baráček jde a že tam nebude dodělaný podkroví! Má u mě další velké plus:-)
No abych to neprodlužoval, dali jsme mu všechny dokumenty co jsme dostali + fotky stavby co jsem nafotil (http://fotky.josef.kyrian.cz/25.08.2008-baracek) a pán slíbil, že to prostuduje a zavolá. Takže teď zas nějaký čas můžeme jen čekat:-)

<< Na začátek < Novější články | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Starší články > Na konec >>

Copyright © 2007-2017 Josef Kyrian, designed by Luke