Vlastní bydlení - III. - nový baráček
15. Duben 2008
Tak jsme to nevydrželi do léta a stále hledáme nějaké nové bydlení.

Našli jsme opět ve Velkých přílepech developerský projekt...pěkné nízkoenergetické baráčky za 4.2 milionu...160m2, pozemek 650m2, libovkaA tak jsme navštívili realitku. Tam nám to pán všechno pěkně vysvětlil, jak to staví, kdy to bude postavené, atd atd, no vypadalo (a myslím, že stále vypadá:-) ) to užasně. Teda Věruška se tvářila kysele, páč má stále dojem, že se dá koupit lepčí baráček za poloviční cenu...bez komentáře:-)

Tak to by bylo, cíl máme, tak už jen vyžebrat peníze od banky.

Tentokrát jsme jako první zkusili wustenrot, jelikož na internetu, dle jejich formuláře, mají nejmenší požadavky na plat a nejnižsí splátku. Mno realita byla jako vždy jiná. Splátka byla o litr větší a požadavky na plat taky asi o 5 tisíc větší.
Nějak stále nechápu proč na internetu nemá každá banka stejnej formulář, jako mají u sebe v kanceláři?!!
No i tak požadavky nebyli velké...plat 39 tisíc čistého..., ale co je problém, že průměr počítají za rok 2007 v kterém se totálně nechytáme. Takže děkujeme nashle:-)

Z předchozí zkušenosti už víme, že šance by byla u ČSOB. A tak jsme tam zašli. Opět se nás ujal ten samý příjemný, ochotný pán a tentokrát bez slizu v koutku pusy:-)
A výsledek? Chtěj průměr čistého platu za poslední 3 měsíce 42 tisíc. Zupr! To splňujem s velkou rezervou asi 500 kč:-)

Takže dnes se jdem podívat na domek a pokud to všechno vyjde, tak na podzim bychom mohli bydlet:-)

<< Na začátek < Novější články | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Starší články > Na konec >>

Copyright © 2007-2017 Josef Kyrian, designed by Luke